FOLK TRIO edukacinis koncertas

Renginio informacija
Kategorijos: Muzika,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 12 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 50 - 300
Organizatorius
Ineta Meduneckytė Tamošiūnienė
medeinadei@gmail.com
+370 674 04499
Paslaugų teikėjo pastaba: Galime sutarti dėl Jums tinkamos datos ir laiko iš anksto. Kreipkitės el. paštu ethnoprojects@gmail.com arba +37067404499. Reikėtų susiderinti įgarsinimo galimybes ir klausytojų skaičių. Programa puikiai tinka valstybei svarbių datų minėjimo renginiams, tradicinėms lietuvių šventėms.
Aprašymas

FOLK TRIO edukacinė programa - koncertas, tai galimybė pažinti mūsų lietuviškas liaudies dainas, folklorą, sužinoti apie užmarštin grimstančias tradicijas, legendom virtusias istorijas. Visa tai koncerto, edukacijos metu pasakoja grupė FOLK TRIO - profesionalūs muzikantai, apkeliavę pasaulį su muzika. Jų patirtys, prasmingos lietuvių liaudies dainos, apipintas akordeono ir saksofono sąskambiais, bei gebėjimas viską papasakoti paprastai bei suprantamai mokiniams - patirtis ir paprastumas, pritraukia klausytojus ne tik iš Lietuvos FOLK TRIO pristatė Lietuvos muziką bei kultūrą net Japonijoje. FOLK TRIO nariai - tai lietuvių liaudies dainų atlikėja Ineta Meduneckytė, akordeonistas, mokytojas Nerijus Bakula bei saksofono dėstytojas Jan Maksimovič. Ši edukacija puikiai tiks minint valstybinės šventės ar tiesiog norint daugiau sužinoti apie mūsų folklorą, tradicijas ir muziką.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti