Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

Dailės ABC: ženk pirmą žingsnį

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 1 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Lietuvos nacionalinis dailės muziejaus padalinys Prano Domšaičio galerija
domsaicio.edukacija@lndm.lt
+370 615 67288
Renginio adresai:
  • Klaipėdos m. sav. Klaipėda Liepų g. 33
Paslaugų teikėjo pastaba: Jeigu kalendoriuje nerandate sau tinkamo laiko, susisiekite su mumis telefonu 8 615 67288 arba +370 46 410421, kad galėtume kartu susitarti dėl laiko edukaciniam užsiėmimui.
Aprašymas

Pažintį su Prano Domšaičio galerijoje eksponuojamais meno kūriniais pradėkime nuo pirmų, nedidelių žingsnelių. Pasitelkę interaktyvią lentą sužinosime ir įtvirtinsime keletą terminų, kurie padės mums atrasti kelią į vaizduojamosios dailės pasaulį. Keliaudami per galerijos sales ir atlikdami įvairias užduotis, į dailės kūrinius ne tik žiūrėsime, bet ir įsižiūrėsime. Kodėl vieni paveikslai nespalvoti, o kiti spinduliuoja spalvomis? Kodėl tas spalvas vadina šaltomis? Kodėl vienam dailininkui reikia teptuko ir etiudinės, kitam – grafinio preso, o trečiam – plaktuko? Piešdami ne pieštukais, dalyvausime linijų mūšyje, „matuosime“ atspalvių temperatūrą, ieškosime panašaus kolorito savo drabužiuose ir paveiksluose, tapsime grafiko, tapytojo ir skulptoriaus pagalbininkų – linijų, spalvų ir formų – draugais.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti