Dėmesio! Sausio mėnesį vyksta sistemos atnaujinimo darbai, dėl Kultūros paso paslaugų užsakymo pradžios informuosime.

Edukacija Meilės termometras

Renginio informacija
Kategorijos: Performansas (tarpdisciplininis menas),Kita
Skirta klasėms: 8-12
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 32
Organizatorius
Jotvingiai
lytiskumas.jotvingiai@gmail.com
+370 627 71837
Paslaugų teikėjo pastaba: Klasėje turi būti kompiuteris su projektoriumi ir garso įranga. Mažiausias paskaitų skaičius - 2 paskaitos. Kiekviena edukacija derinama individualiai. Norint rezervuoti laiką reikia susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu. Kalendoriuje atvaizduojami tik iš anksto sutarti laikai :)
Aprašymas

Edukacija „Meilės termomentras“ paremta Ričardo Pagojaus knyga „Meilės pamokos“. Profesionalūs vedėjai naudodami įvairias raiškos priemones sugeba pritraukti dėmesį ir viską išdėstyti paaugliui suprantama kalba. Edukacijos metu atsakoma į klausimus: kas yra meilė ir kuo ji skiriasi nuo susižavėjimo ar įsimylėjimo, kokios yra meilės kalbos? Kaip ir kodėl įvairiose gyvenimiškose situacijose paaugliai yra linkę elgtis ir koks elgesys būtų tinkamiausias. Paskaitoje naudojamos vaizdo, garso ir piešimo priemonės, judesio terapija, diskusija. Nekantriai laukiame susitikimo su jumis!

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Vyksta Kultūros paso sistemos atnaujinimo darbai, paslaugų užsakyti negalima.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti