Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

Interktyvus spektaklis 2-osios Laiptinės Respublika

Renginio informacija
Kategorijos: Dramos teatras,Kita
Skirta klasėms: 5-8
Kaina mokiniui: 8 EUR
Renginio trukmė: 80 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 30 - 50
Organizatorius
Kauno miesto kamerinis teatras
edukacija@kamerinisteatras.lt
+370 683 26054
Renginio adresai:
  • Kauno m. sav. Kaunas Kęstučio g. 74A
Aprašymas

2-osios Laiptinės Respublika - interaktyvus edukacinis spektaklis jaunimui. Spektaklio metu mokiniai kartu su pjesės personažais kurs savo valstybę. Ši aktyvi valstybės simuliacija įtrauks vaikus dalyvauti, kurti naujas gyvenimo taisykles, kvestionuoti jau seniai nusistovėjusias. Skatins žiūrovus būti pilietiškais, mąstyti apie savo pasirinkimus. Spektaklio metu mokiniai išgyvens politinių rėžimų kaitas, ieškos sprendimo būdų, bus skatinami išsakyti savo nuomonę. Šioje kelionėje bus 3 personažai, kurie padės žiūrovams susitapatinti su situacija bei sekti istoriją. Visi šie personažai yra 14-15 metų paaugliai.Visi kartu išgyvens valstybės sukūrimą, kylimą bei skilimą. Dalyvavimas teatriniame vyksme leidžia jauniems žiūrovams jausti, mokytis kuriant ir žaidžiant.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti