Kas skaito, rašo...

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 4 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Akvilė Sadauskienė
akvile.sadauskiene@gmail.com
+370 603 35149
Paslaugų teikėjo pastaba: Dėkojame, kad atkreipėte dėmesį į mūsų programą! Jums patogiausias datas ir laiką maloniai prašome derinti tel. +37060335149. PASTABA: toliau nutolusiuose rajonuose (50 km. ir toliau nuo Kauno) paslauga teikiama užsakius ne mažiau kaip 3 užsiėmimus.
Aprašymas

Kaip manote, kūrybingu gimstama? O gal kūrybiškai mąstyti ir veikti išmokstama? Kokių paskatų veikiami įjungiame kritinį mąstymą ir nusiteikiame kūrybai? Ar patogus gyvenimas kūrybiškumui palankus? O gal tavo galvą ir pasaulį užgriūvantys sunkumai primena nepamiršti kūrybingai spręsti kylančius keblumus, imtis gyvenimą ir bendrą žmonių gerovę į savo rankas, veikti atsakingai, ryžtingai ir sumaniai? Kaip tik taip, kaip tas nedidukas pasakos vaikelis, piktų jėgų atskirtas nuo motinos ir tėvo, pademonstravęs netikėtą išmonę ir kūrybingumą, kaip ir drąsą būti savimi, suvienija išskirstytą šeimą ir susigrąžina prarastą laimingą gyvenimą. Tik įdomu, kur jis to išmoksta, pamestas vidury jūrų marių nuskęsti... arba išplaukti?.. O ką reiškia būti mokytu? Ar knygelių skaitymas prisideda prie to?.. Krutinsim judinsim minteles ir visus rūpimus atsakymus pasakoje žaismingai ir kūrybingai pasislėpusius surasim. Jokių išankstinių priemonių turėti nereikia, tik gerą nusiteikimą šalia pasisodinti. Užsiėmimo dalyviai gerai susipažins ne tik su dar vienu nuostabiu žodinio kultūros paveldo pavyzdžiu – tinkamai parinkta lietuvių liaudies pasaka, bet ir su savita scenos meno rūšimi – istorijų pasakojimu. Dar daugiau, vaikų kultūrinis sąmoningumas augs suteikus jiems galimybę dalyvauti pasakoje – prisiimant asmeninę atsakomybę už jos vyksmą, perkėlus pasakos siužetą į „čia ir dabar“, išsakant savo nuomonę, dalijantis patyrimais ar įvardijant pačius įvairiausius jausmus, iškeltus pasakos veikėjų į dienos šviesą, kurioje visos nuomonės yra svarbios, o kūrybingumas – pageidaujamas. Patirti pasaką padės ir vaizduotę kurstančios meninės užduotys bei paslaptingas įpareigojimas kuo daugiau skaityti – įteikta pasakos vaikelio dovana ir užduotis klasei pakartoti jo, mažo žmogelio dideliu padarymo, „žygdarbį".

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti