Dėmesio! Vadovaujantis Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos kultūros ministro ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymu Nr. ĮV-1000/V-1055 „Dėl Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas), 59 punktu Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos iki gruodžio 20 dienos imtinai. Paslaugos, kurių statusas patvirtinta arba laukia patvirtinimo po gruodžio 20 d. bus sistemos atšauktos.

Orientacinis pasivaikščiojimo žaidimas Palanga. Grafų pėdomis

Renginio informacija
Kategorijos: Architektūra,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 3-12
Kaina mokiniui: 4 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Plačiau: www.trainbrain.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 2 - 35
Organizatorius
MB "Treniruotas protas"
info@trainbrain.lt
+370 615 27527
Renginio adresai:
  • Palangos m. sav. Palanga nėra
Paslaugų teikėjo pastaba: Dėmesio, galimi ir kiti edukacijos laikai, geriausia būtų pasiskambinti ir suderinti abiems pusėms tinkamą datą ir laiką.
Aprašymas

Orientacinis pasivaikščiojimo žaidimas PALANGA. GRAFŲ PĖDOMIS - interaktyvi ekskursija, pasakojanti negirdėtą kurorto istoriją ir kviečianti aktyviai įsitraukti pačius žaidėjus. Virtualus tik Jūsų komandai skirtas gidas privers patreniruoti kojas ir pasukti galvas - reikės įminti užuominas, atrasti paslėptas detales, atsakyti į klausimus ir tada - judėti į priekį - žingsnis po žingsnio, kol įveiksite 3 kilometrų maršrutą ir pažinsite neregėtą Palangą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti