Interaktyvaus atviruko kūrimas (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Kita
Skirta klasėms: 2-7
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 26
Organizatorius
VšĮ Išmanioji Mokykla
info@ismaniojimokykla.lt
+370 686 86587
Lietuva
Renginio adresai:
  • Šiaulių m. sav. Šiauliai Tilžės g. 74
  • Klaipėdos m. sav. Klaipėda Liepų g. 19
Paslaugų teikėjo pastaba: Jei kalendoriuje nerasite jums reikiamos edukacijos datos, skambinkite mums tel. 86 86 86 587 ir laiką susiderinsime individualiai.
Aprašymas

Šiais laikais norėdami pasveikinti artimąjį, mes siunčiame paveiksliuką ar judančią animaciją socialiniais tinklais, elektroniniu paštu ar susirašinėjimo programėlėmis. Ar susimąstėte, kaip kilo tradicija sveikinti vaizdu? Kokia atviruko gimimo istorija? Mokiniai supažindinami su atviruko atsiradimo istorija bei vaizdine programavimo kalba ir jos galimybėmis. Scratch- tai vaikams sukurta programavimo kalba, kurios pagalba galima kurti sveikinimus visomis progomis, animuoti juos ir dalintis su draugais! Po edukacijos mokiniams išsiunčiama papildoma vaizdinė medžiaga, kurios pagalba, jie galės tobulinti pradėtą darbą ir ateityje kurti savo projektus ir dalintis su draugais.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti