DĖMESIO! Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. gruodžio 20 d. imtinai

Muzikinis edukacinis žaidybinis koncertas „Pasaulis, kurį aš kuriu“

Renginio informacija
Kategorijos: Muzika
Skirta klasėms: 1-5
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 30 - 300
Organizatorius
Saulius Vilius Bartaška
bartaskasaulius63@gmail.com
+370 650 16414
Paslaugų teikėjo pastaba: Dėl renginio rezervavimo,prašau susisiekti su atlikėju tel.865016414.Suderinus datą ir laiką bus aktyvuotas renginių kalendorius.AČIŪ!!!
Aprašymas

Pasaulis, kurį aš kuriu, turi būti šviesus, linksmas, nuoširdus ir žaismingas. Tai – atradimų pasaulis, besikeičiančių metų laikų paletėj, kur kiekvieną dieną vyksta stebuklai, kur gerumas nugali blogį, kur sutikus draugą, užmiršti visas bėdas. Tai geros nuotaikos užtaisas visai dienai, kai ryte tave pažadina smagus žadintuvo tvistas, kai esi kviečiamas drauge atlikti piratų mankštą, kai ištiesi pagalbos ranką silpnesniam už tave, kai norisi uždainuoti kartu su slieku saulutę išvydus, kai keliauji per pasaulį pas Galapagų vėžlį ir išmoksti Bugi Vugi šokio žingsnelių ar aplankai linksmuolius pingvinus, kurie nebijo žiemos, nes draugystė veža, kai su žvėreliais džiaugiesi rudenėjančio miško grožiu, kai elgiesi kultūringai ir atsakingai su sutiktais žmonėmis, gyvūnėliais, augalais. Mažieji žiūrovai, o tiksliau, aktyvūs programos dalyviai su šypsenomis ir puikia nuotaika, linksmai dainuodami, šokdami, vaidindami ir žaisdami mokosi rimtų dalykų – bičiulystės, atjautos, meilės supančiam pasauliui, sau ir šalia esančiam žmogui. Mokosi gyventi be patyčių ir smurto. Mokosi pasitikėti savo jėgomis, įveikti visas kliūtis, nebūti pasyviais stebėtojais, o tapti aktyviais kūrėjais, kurie svajoja, fantazuoja, keičia pasaulį, kad jis būtų geresnis, jaukesnis ir mielas visiems.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti