Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

Edukacinis užsiėmimas Dailininkas ir vaikiška knyga

Renginio informacija
Kategorijos: Literatūra
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 1 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 25
Organizatorius
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka
vaiku@raseiniai.rvb.lt
8 428 51328
Renginio adresai:
  • Raseinių r. sav. Raseiniai Vytauto Didžiojo g. 1
Paslaugų teikėjo pastaba: Renginys nevyksta darbuotojui susirgus, paskelbus karantiną, taip pat paskutinę mėnesio darbo dieną (bibliotekoje švaros diena).
Aprašymas

Vaikų, ypač ikimokyklinio ir jaunesnio mokyklinio amžiaus knygose iliustracijos vaidina didelį ir įvairiapusišką vaidmenį. Itin svarbi vieta joms tenka ir paveikslėlių knygose. Būtina vaikus nuo pat ankstyvojo amžiaus supažindinti su knyga kaip meno kūriniu, kuriame tekstas ir iliustracijos turi sudaryti darnią visumą. Pastaruoju metu vis didesnis dėmesys skiriamas vaikų skaitymo skatinimui, vaikiškos knygos vizualizacijai, naujų knygos formų paieškai. Edukacinio renginio „Dailininkas ir vaikiška knyga“ metu vaikai bus supažindinami su garsiausių Lietuvos dailininkų, vaikiškų knygų iliustruotojų Kęstučio Kasparavičiaus, Sigutės Ach, Aušros Kiudulaitės, Ingos Dagilės, Dainiaus Šukio ir kitų kūrėjų iliustruotomis knygelėmis, su savitu jų iliustravimo „braižu“, naudojama piešimo technika ir priemonėmis. Vėliau edukacinio užsiėmimo eigoje vaikai bus glaustai supažindinami su knygų atsiradimo istorija, jų įvairove (medžiagos, formos, gamybos priemonės). Pademonstruojama šiuolaikinės knygos standartinė sandara (spaudos lankas, viršelis, priešlapiai ir kt.). Kuriama rankų darbo knygelė ( širma ikimokyklinio amžiaus ir I - II klasių mokiniams, siūta – III – IV klasių mokiniams). Knygelė puošiama dekoratyviniu viršeliu. Numatoma knygelės paskirtis (dienoraštis, „mano kūryba“, „atminimų“ knygelė ir kt.). Esant laiko limitui, viršelio puošimas, knygelės iliustravimas ir teksto kūrimas gali būti perkeliami į antrą atskirą renginį.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti