Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

„Po žvaigždėtą dangų“

Renginio informacija
Kategorijos: Kita,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka
dainius.vareika@psvb.lt
+370 659 06061
Renginio adresai:
  • Pasvalio r. sav. Pasvalys Vytauto Didžiojo a. 7
Aprašymas

Nuo seno dangaus reiškiniai žadino žmogaus vaizduotę. Kodėl užtemsta saulė? Kodėl žvaigždės krenta? Kodėl skiriasi vasaros ir žiemos nakties dangus? Kur yra visatos pakraštys? Į visus šiuos klausimus mūsų senoliai atsakė sukurdami legendas ir mitus. Legendos gyvos iki šių laikų. Edukacijos „Po žvaigždėtą dangų“ dalyviai sužinos, ar šiuolaikinis mokslas tikrai ištyrė ir atsakė į visus mūsų senolių klausimus. Edukacijų erdvėje supažindinsime vaikus su astronomija, astronominiais reiškiniais, dangaus kūnais, žvaigždynais, tyrinėsime dangaus kūnus pasitelkę interaktyvias priemones, virtualiai keliausime po visatą, suvoksime, kokio dydžio yra dangaus kūnai ir atstumai iki jų. Bus parodytos 150 kartų artinančio teleskopo galimybės: jei giedra diena, stebėsime Saulę, tolimus aplinkos objektus, papasakosime, kaip technologijos padeda stebėti dangų. Varžysimės žaisdami interaktyvioje viktorinoje. Veiklų programa bus derinama pagal vaikų amžių.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti