Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

Kūrybinės grafikos dirbtuvės Kas ta grafika?

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Dizainas
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Plačiau: www.menopolis.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Šiaulių dailės galerija
info@menopolis.lt
8 41 521161
Renginio adresai:
  • Šiaulių m. sav. Šiauliai Vilniaus g. 245
Aprašymas

Kūrybinėse grafikos dirbtuvėse "Kas ta grafika?" dalyviai turi galimybę susipažinti su grafikos meno įvairove ir galimybėmis, pritaikomumu, atrasti ir interpretuoti galerijoje eksponuojamus meno kūriniais bei susikurti savo grafikos atspaudus. Galerijoje yra sukurta puiki bazė kurti grafikos meną - yra edukacinė salė, profesionalus grafikos presas, rankinis presas ir mokyklinis presas, todėl vienu metu galima daryti tiek įvairių rūšių atspaudus, tiek suteikti galimybę vienu metu dirbti grupei žmonių. Vaikai galerijos erdvėje visų pirma yra supažindinami su galerijoje ekspuonuojamais kūriniais, patraukliais ir įtraukiančiais būdais pasakojama apie meno pasaulio procesus, autorius, parodas, taip įvedant juos į platesnį meno lauko kontekstą. Po pažinties su eksponuojamais kūriniais vaikai kuria grafikos atspaudus - monotipijas, linoražinius, plastiko raižinius arba skaitmeninę grafiką. Technikos parenkamos pagal grupių amžių, galimybes ir poreikį. Grafikos dirbtuvės yra palankios formaliojo ugdymo integracijai į meną, todėl mokytojai kviečiami ateiti su savo temomis (literatūros, istorijos, gamtos mokslų) ir jas interpretuoti kuriant grafikos atspaudus.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti