Kultūros paso sistema veikia, mokyklos gali vykdyti užsakymus

Edukacija „Žaidžiame pasaką“

Renginio informacija
Kategorijos: Dramos teatras
Skirta klasėms: 1
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 25
Organizatorius
Alytaus miesto teatras
administratore@alytausteatras.lt
+370 626 40082
Paslaugų teikėjo pastaba: Kalendoriuje nerandate Jums tinkamos datos, būsime dėkingi, jei prieš rezervuojant susisieksite su mumis telefonu +370 626 40082 arba el.paštu administratore@alytausteatras.lt, kad galėtume abipusiai suderinti patogų edukacinės programos laiką.
Aprašymas

Kultūrinė edukacija „Žaidžiame pasaką“ yra skirta ikimokyklinio amžiaus bei pirmos klasės mokinukams. Tai dažnam tampa pirmąja pažintimi su teatru, kur vyksta ne tik spektakliai, bet ir kiti lavinantys smagūs užsiėmimai. Čia ugdomas vaikų pažinimas ir kultūrinis poreikis. Edukacijos metu vaikai panyra į pasakos pasaulį, kuris yra įdomus, kartais sudėtingas ir keliantis ne vieną galvosūkį, kurį reikia įveikti. Čia išmonė įgauna neišmatuojamą erdvę ir joje kiekvienas tampa svarbus. Geriausias būdas ištirti ir suprasti stebuklingą pasakos pasaulį yra žaidimas, o teatras – puiki žaidimų ir pažinimo erdvė. Vaikai čia tampa pasakos herojais, pakliūva į neįprastas situacijas, susiduria su kliūtimis, bando jas įveikti ir taip pasiekti tikslą. Dalyvaudami edukacijoje, įsikūnydami į pasakos veikėjus, tapdami bitutėmis bei kirmėliukais, kūrybinės edukacijos dalyviai pradeda suprasti pasaulio sudėtingumą, mokosi kūrybiškai ir kritiškai mąstyti, pastebėti aplinkinius žmones, veikti komandoje, spręsti problemas, būti drąsūs ir aktyvūs siekdami užsibrėžto tikslo. Edukacija skirta mažiesiems mokinukams, peržengusiems mokyklos slenkstį, kuriems pasakų pasaulis yra labai mielas, tačiau taip pat jau būtina keliauti ten, kur yra privalomi darbai, pareigos, atsakomybė. Pabūti kartu ir pažaisti pasaką kviečia Alytaus miesto teatro aktorės Eglė Juškaitė ir Rasa Grigutytė, turinčios darbo patirties tiek kuriant spektaklių vaikams personažus, tiek įgyvendinant įvairias teatrines idėjas.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti