Dėmesio! Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. ĮV-1000/V-1055, 24 punktu: Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo sausio 1 d. iki gruodžio 20 d. imtinai. Nuo 2022 m. sausio 1 iki 17 d. vyks sistemos atnaujinimo darbai ir renginių užsakymai negalės būti vykdomi.

Orientacinis pasivaikščiojimo žaidimas SENŲJŲ DRUSKININKŲ DETEKTYVAS

Renginio informacija
Kategorijos: Architektūra,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 3-7
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Plačiau: www.trainbrain.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 2 - 40
Organizatorius
MB "Treniruotas protas"
info@trainbrain.lt
+370 615 27527
Renginio adresai:
  • Druskininkų sav. Druskininkai M. K. Čiurlionio g. 51
Paslaugų teikėjo pastaba: Kalendoriuje nurodytas tik vienas iš kelių galimų renginio laikų. Kreipkitės kontaktais ir suderinsime Jums tinkamą dieną bei valandą. Iki pasimatymo!
Aprašymas

Interaktyvi ekskursija, pasakojanti negirdėtą kurorto istoriją ir kviečianti aktyviai įsitraukti pačius žaidėjus. Virtualus tik Jūsų komandai skirtas gidas privers patreniruoti kojas ir pasukti galvas - reikės įminti užuominas, atrasti paslėptas detales, atsakyti į klausimus ir tada - judėti į priekį - žingsnis po žingsnio, kol įveiksite 3 kilometrų maršrutą ir pažinsite neregėtus Senuosius Druskininkus

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti