Dėmesio! Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. ĮV-1000/V-1055, 24 punktu: Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo sausio 1 d. iki gruodžio 20 d. imtinai. Nuo 2022 m. sausio 1 iki 17 d. vyks sistemos atnaujinimo darbai ir renginių užsakymai negalės būti vykdomi.

Muzikinis spektaklis Stebuklingo paveikslo beieškant

Renginio informacija
Kategorijos: Dramos teatras
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 6 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Neįgaliųjų Naujasis teatras
info@naujasisteatras.lt
+370 602 27321
Renginio adresai:
  • Vilniaus m. sav. Vilnius A. Jakšto g. 9 (Pietinis įėjimas)
Paslaugų teikėjo pastaba: Dėl Jums tinkamos datos spektakliui suderinimo maloniai kviečiame kreiptis Tel. +370 679 08208 Trumpą 1-4 klasių spektaklių pristatymą rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=rzLTGOjbXYI
Aprašymas

"Stebuklingo paveikslo beieškant" - interaktyvus spektaklis jauniesiems žiūrovams. Scenarijaus autorė ir režisierė Svetlana Šulc. Spektaklio pateikimo forma - šešėlių teatras. Spektaklio siužetas - du karaliai, pasiklydę M. K. Čiurlionio paveikslų pasaulyje, kurie ieško savo namų, pakeliui patiriant įvairius nuotykius. Jie neprisimena kokiame paveiksle buvo ir iš kur iškeliavo, bando pakliūti į įvairius paveikslus, bet nepritapdami juose, keliauja ieškoti savojo. Žiūrovai padeda jiems. Karaliai paaiškina jauniesiems žiūrovams apie įvairias meno rūšis ir kad tik jų pagalba, jie gali surasti savo paveikslą. Pirmiausia mokiniai bando tai padaryti pasitelkę muzikos garsus. Skambant M. K. Čiurlionio muzikai, moksleiviai patys kuria paveikslą, bet tai nepadeda karaliams grįžti namo. Po to Karaliai su žiūrovais keliauja į istorinę "Vaidilos" salę kur nuo senų laikų vyko spektakliai ir ten bando surasti sau namus. Salėje jie susiduria su kitais įspūdingo dydžio karaliais, bet savo namų taip ir nesuranda. Visi grįžta atgal ir toliau ieško, prisiminę eiles iš Salomėjos Neries poezijos rinkinio "Iš M.K.Čiurlionio paveikslų", bet ir tai nepadeda. Staiga visi pamato berniuką, nešantį rankose karalių pilį, ir tuomet Karaliai pajaučia, kad tai yra jų namai -paveikslas "Karalių pasaka". Viso spektaklio metu gyvai skamba M. K. Čiurlionio muzika, atliekama teatro kompozitoriaus ir atlikėjo Tomo Jūzeliuno. Spektaklis žavi savo estetika, salės apipavidalinimu. Joje daug M. K. Čiurlionio tapytų paveikslų. jaunieji žiūrovai pasineria į M.K. Čiurlionio simbolių pasaulį. Mokiniai patys, teatro kompozitoriaus padedami. bandys kurti muziką, ir taip išreikšti savo jausmus ir emocijas. Spektaklio metu jie bus skatinami suprasti M. K. Čiurlionio muziką, įminti paveikslų mįsles. Jaunųjų žiūrovų padedami, išėję iš paveikslo, paklaidžioję po sales, pabuvoję kituose paveiksluose, karaliai po įvairių nuotykių, laimingai sugriš į savąjį pasaulį.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti