Spektaklis vaikams „JiJis“

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 3-4
Kaina mokiniui: 5 EUR
Paslauga vyksta kultūros įstaigoje: Konstitucijos pr.23 (B korpusas), Vilniaus m. sav., bet gali būti ir išvažiuojamoji
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 50 - 240
Organizatorius
Vilniaus kamerinis teatras
info@vkamerinisteatras.lt
+370 650 54300
Paslaugų teikėjo pastaba: Važiuojame į kitus miestus į kultūros centrus. Vilniuje renginys vyksta Vilniaus kameriniame teatre.
Aprašymas

„JiJis“ – spektaklis pagal populiarios lenkų vaikų rašytojos Martos Guśniowskos pjesę „Ony“. Dramaturgė kuria šiltus, linksmus tekstus, kuriuose viskas tarsi apversta aukštyn kojomis, tad „JiJis“ visiems taps maloniu netikėtumu. Poetiškame, lyriniame, su humoru parašytame Martos Guśniowskos pasakojime drauge su pagrindiniu veikėju – aštuonmečiu berniuku leisitės į neįprastą jo pasaulio suvokimą, leisitės į brandos ir gyvenimo kelionę. Talentingi kūrėjai įtrauks į kupiną staigmenų pasakojimą, o spalvingą atmosferą kurs žinomi Lietuvos menininkai. Iššūkių netrūks ir aktoriams, ir žiūrovams. Spektaklį rekomenduojame Mamai, Tėčiui, Vaikui ir visai Šeimai. Atraskite stebinančius nuotykius, mėgaukitės žodžių žaismu, pasinerkite į filosofinius apmąstymus. Tai spektaklis, kuriame atpažinsime ir dalelę savęs.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti