Dėmesio! Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. ĮV-1000/V-1055, 24 punktu: Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo sausio 1 d. iki gruodžio 20 d. imtinai. Nuo 2022 m. sausio 1 iki 17 d. vyks sistemos atnaujinimo darbai ir renginių užsakymai negalės būti vykdomi.

Kultūrinės edukacijos užsiėmimas „Lipdome pasakų pasaulį“

Renginio informacija
Kategorijos: Literatūra,Skulptūra
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: www.silutevb.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka
Kristina.Kelmeliene@silutevb.lt
8 441 78218
Aprašymas

Edukacinę programą sudarys dvi dalys: 1) literatūrinė viktorina „Blitz“; 2) kūrybinė edukacija iš modelino. Lipdymas iš modelino – kūrybiškas, raminantis ir malonus užsiėmimas. Tai yra terapijos priemonė, sugerianti neigiamas emocijas, išlaisvinanti kūrybiškumą ir fantaziją. Įtraukiant į kūrybinę edukacinę veiklą ir literatūrinę viktoriną „Blitz“, panaudojant šiuolaikines informacines technologijas (planšetinius kompiuterius bei naujoviškas programas), paslauga taps ypač patraukli ir naudinga dalyviui kūrybine ir informacine prasme. Paslaugos tikslas yra labiau vaikams priimtinu būdu, įgyti žinias ir jas realizuoti kūrybinėje veikoje panaudojant modeliną. Paslaugos teikimo metu dalyviams bus pateikta „Blitz“ viktorina apie lietuvių ir pasaulio autorius, jų kūrybą, dalyviai bus supažindinami su literatūriniais personažais. Iš įgytų žinių ir informacijos viktorinos metu, pateiktų literatūrinių šaltinių, vaikai darys kūrybinius darbus: įvairius aksesuarus, magnetukus, dekoracijas stalo įrankiams, detales knygų žymekliams ir kt. Edukacinės programos metu bus stiprinamas kultūrinis identitetas ir paveldas, atkleidžiama kultūrinė patirčių įvairovė bei skatinamas ir formuojamas literatūrinis skonis, dalyvių kultūrinė, kūrybinė pasaulėžiūra ir fantazijos laisvė. Ši paslauga prisidės prie vaikų socialinės bei kultūrinės gerovės, jie kokybiškai ir šiuolaikiškai integruosis į įvairų kultūros pažinimo procesą. Pasirinktos priemonės bei paslaugos būdas suteiks žinių bei skatins domėjimąsi literatūra bei tautiškumu. Tai ugdymas per kultūrą, įtraukiant eklektiškas meninės išraiškos formas. Vaikai, pritrūkę kūrybinių idėjų ar fantazijos, pasinaudos paslaugos vedėjo patarimais ar bibliotekos lentynose sukauptais leidiniais. Ši paslauga ne tik plės dalyvių kultūrinį akiratį, žinių bagažą literatūros ir kultūros paveldo temomis, bet ir skatins skaitymą, domėjimąsi literatūra ir jos naujovėmis, kūrybingumą, draugystę, bendravimą ir bendradarbiavimą bei savitarpio pagalbą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti