Ekskursija „Kalėdų paslapčių dienoraštis“

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Daugiakultūriškumas
Skirta klasėms: 1-6
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: gatvesgyvos.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
VšĮ Gatvės gyvos
rasa@gatvesgyvos.lt
+370 646 18315
Renginio adresai:
  • Vilniaus m. sav. Vilnius Didžioji g. 31
  • Kauno m. sav. Kaunas Santakos g. 18
  • Klaipėdos m. sav. Klaipėda Teatro g. 2
Paslaugų teikėjo pastaba: !! Registruojantis pasitikrinkite kokiame mieste rezervuojate ekskursiją. Registruojantis pastabų laukelyje prašome nurodyti ekskursijoje dalyvausiančios vaikų grupės amžių. Vyresnius vaikus (7-12 klases) kviečiame registruotis į orientacinį žaidimą „Kalėdų pėdsakais“. (VILNIUJE)
Aprašymas

Kalėdos – šventė, kuri savyje talpina tiek daug įdomių tradicijų, istorijų, skonių, burtų ir žaidimų… Kviečiame leistis į kelionę po senąjį miestą ir susipažinti su įvairiausiomis Kalėdų paslaptimis! Kas išrado Kalėdų eglutę? Ką į namus atnešdavo Kalėda? Kokį žaidimą per šventes žaidžia žydų vaikai? Ką per Kalėdas skanaudavo LDK didikai? Šiuos ir daugybę kitų klausimų išnarpliosime žaismingos ekskursijos metu. Pasivaikščiojimas drieksis gražiausiai pasipuošusiomis senamiesčio aikštėmis, gatvelėmis ir kiemeliais. Laukia burtai ir užduotys, skoniai ir kvapai…! Ekskursijos tikslas – ugdyti gilesnį, platesnį Kalėdų šventės istorijos, vertės ir prasmės suvokimą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti