Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

Edukacinė programa Pasakų šalies svečiai

Renginio informacija
Kategorijos: Literatūra
Skirta klasėms: 1-2
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 25
Organizatorius
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka
vaiku@raseiniai.rvb.lt
8 428 51328
Renginio adresai:
  • Raseinių r. sav. Raseiniai Vytauto Didžiojo g. 1
Aprašymas

Edukacijos "Pasakų šalies svečiai" tikslas – skatinti skaitymą ir domėjimąsi knygomis jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikų tarpe, populiarinti informacinę ir grožinę literatūrą, plėsti vaikų akiratį, ugdyti kūrybiškumą ir formuoti vaikų vertybines nuostatas. Programos uždaviniai: 1. Pasinaudojant Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus fondais ir knygų bei lėlių – literatūrinių personažų parodos „Atėję iš knygų“ eksponatais, audio ir video šaltiniais, supažindinti renginių dalyvius su įvairios tematikos pasauline, klasikine ir šiuolaikine užsienio ir lietuvių vaikų literatūra. 2. Užsiėmimų metu organizuoti „Kūrybines dirbtuves“, kurių metu dalyviai pagilins savo žinias, ugdys fantaziją ir kūrybiškumą, atlikdami darbelius (kurs lėles – literatūrinius personažus, gamins knygų skirtukus) pasirinkta tema. Užsiėmimuose naudojami metodai: pasakojimas, pokalbis, skaidrių , lėlių demonstravimas, garsinis skaitymas, viktorina (mokymo platformoje "Kahoot"), kūrybinės dirbtuvės.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti