,,Pasmerktieji negrįžti''

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 4-9
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Panevėžio kraštotyros muziejus
informacija@paneveziomuziejus.lt
8 45 596181
Paslaugų teikėjo pastaba: Jeigu kalendoriuje nerandate Jums tinkamos datos - susisiekite su mumis telefonu (8 45) 59 61 81 arba el. paštu informacija@paneveziomuziejus.lt, kad suderintume abipusiai patogų laiką.
Aprašymas

Ar žinote kada ir kodėl buvo Lietuvos žmonės tremiami į Sibirą? Kur jie buvo apgyvendinti, kokius darbus buvo priversti dirbi? Kur ir kokiomis sąlygomis gyveno? Kaip gyveno tremtinių vaikai, kokius darbus turėjo dirbti? Ką išgyveno ir patyrė mažamečiai tremtyje? Į visus šiuos klausimus bus atsakyta edukacinės pamokos metu ,,Pasmerktieji negrįžti''. Vaiko akimis, per autentiškus piešinius demonstruojamus ekrane, išgyvens visus sunkios kelionės ir gyvenimo etapus. Praktinės užduoties metu, iš duonos gaminant rožančių vaikai pajaus ir išgyvens bendrystę suvienijusią tautą tragiškų įvykių sūkuryje. Pamatys istorinių - archyvinių nuotraukų, išgirs pasakojimus leidžiančius pajausti praeities kartų išgyvenimus, didžiulę neteisybę žmonių ir ypač vaikų atžvilgiu. Pajaus mūsų tautiečių begalinį ryžtą ir troškimą grįžti į Tėvynę.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti