Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

Mokausi užrašyti savo vardą hebrajiškai

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 5-8
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 5 - 30
Organizatorius
Valstybinis Vilniaus Gaono žydų muziejus
sarune.sedereviciute@jmuseum.lt
+370 689 34560
Aprašymas

Edukacinis užsiėmimas ,,Mokausi užrašyti savo vardą hebrajiškai” - tai smagus ir įdomus būdas susipažinti su žydų kultūra ir sužinoti vieną seniausių pasaulyje hebrajų kalbą, šiuo metu esančia oficialia Izraelio kalba. Bus papasakota, kuo skiriasi jidiš ir hebrajų kalbos, ir kodėl žydai Europoje dažniausiai mokėjo abi. Užsiėmimų metu dalyviai bus supažindinti su hebrajų abėcėle ir jos skirtumais su lietuvių kalba, paaiškinti kodėl yra rašoma iš dešinės į kairę, kas vyksta su balsiais ir kokios yra kai kurių raidžių reikšmės. Antrojoje užsiėmimo dalyje dalyviai galės užrašyti savo vardą hebrajiškai, surasti hebrajiškas raides ir jų reikšmes Samuelio Bako paveiksluose, atpažinti jas ir kituose mūsų muziejaus eksponatuose. Edukacinis užsiėmimas supažindins su Lietuvos ir pasaulio kultūrine įvairove, paskatins kritiškai samprotauti apie lietuvių ir žydų tautas, sukels susidomėjimą kitomis kultūromis Lietuvoje.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti