DĖMESIO! Nuo š.m. vasario 1 d. galite užsisakyti nuotolines kultūros paso paslaugas, vadovaujantis LR vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 nutarimu „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.3 papunkčiu neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas“.

Animacijos istorija: kokios vertybės slepiasi po paveikslėliais?

Renginio informacija
Kategorijos: Kinas,Kita
Skirta klasėms: 1-5
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: www.edulandas.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 35
Organizatorius
Edulandas
jonas@edulandas.lt
+370 610 23748
Paslaugų teikėjo pastaba: Užsiėmimui reikia atskiros patalpos, kurioje būtų projektorius. Edukacijos data, vieta, laikas, dalyvių skaičius derinami individualiai. Edukacija gali vykti Jūsų mokykloje. Užsiėmimai prasidės nuo spalio 1 dienos.
Aprašymas

Kaip atsirado animaciniai filmukai, kokias problemas jie sprendė ir kiek skirtingų paveikslėlių reikia, kad personažas pakeltų ranką? Į visus šiuos klausimus atsakysime įtraukiančioje ir inovatyvioje edukacijoje, kurioje nagrinėsime animacinių filmukų atsiradimo paslaptis ir gilinsimės į juose vaizduojamas globalias lygybės, tolerancijos ir kitas problemas. Kartu su vaikais mokysimės atpažinti filmukuose vaizduojamas situacijas ir palyginti jas su asmenine vaikų patirtimi.
Antrojoje edukacijos dalyje, pasitelkę tarpdalykinį STEAM ugdymą, konstruosime 3D akinius ir stebėdami trimačio vaizdo paslaptis, atskleisime tolerantišką ir empatišką bendravimą. Išmoksime susikurti 3D paveikslėlį ir stebėsime kaip jis atgyja!

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Vadovaujantis LR vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 nutarimu „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.3 papunkčiu neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti