IŠ PASAKŲ SKRYNIOS

Renginio informacija
Kategorijos: Lėlių teatras,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-5
Kaina mokiniui: 12 EUR
Renginio trukmė: 120 min.
Plačiau: www.vejufeja.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 40
Organizatorius
UAB "Vėjų fėja"
vejufeja@gmail.com
+370 615 57907
Renginio adresai:
  • Kaišiadorių r. sav. Pratkūnai 4
Paslaugų teikėjo pastaba: Datą ir laiką galima derinti. Jūsų pageidavimu į programą gali būti įtraukiami tėveliai. Vieta: Pratkūnai 4, Kruonio sen., Kaišiadorių r. sav.
Aprašymas

Edukacinėje sodyboje „Vėjų fėja“ kartu atversime močiutės pasakų skrynią... Pažinsime senovinius žaislus, namų teatro lėles. Sužinosime, kaip senovėje žaidė vaikai ir patys pasimokysime seniausių žaidimų.
Tyrinėsime lietuviškas pasakas, jų perduodamą išmintį, sekimo tradicijas. Sakmėse ir pasakose ieškosime mitologinių būtybių, sužinosime apie jų santykį su žmogumi. Smagiausią pasakų draugą – išdykėlį Kaukutį pasikviesime į svečius ir drauge žadinsime lėlių pasaką. Pažadintą pasaką smagiai seksime ir vaidinsime. Kartu išmoksime linksmų žaidimų, ratelių, patarlių, mįslių. Iš tekstilės kursime spalvotus kaukučius arba senovinius žaisliukus – medinius vilkelius (pasirinkite). Ieškosime sodyboje paslėpto pasakų lobio, o suradę jį draugiškai pasidalinsime. Vaišinsimės šeimininkės arbata ir smagiai bendrausime.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti