Dėmesio! Vadovaujantis Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos kultūros ministro ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymu Nr. ĮV-1000/V-1055 „Dėl Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas), 59 punktu Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos iki gruodžio 20 dienos imtinai. Paslaugos, kurių statusas patvirtinta arba laukia patvirtinimo po gruodžio 20 d. bus sistemos atšauktos.

Lėlių ir objektų spektaklis vaikams „Kaime nėra WI-FI”

Renginio informacija
Kategorijos: Lėlių teatras
Skirta klasėms: 1-6
Kaina mokiniui: 6 EUR
Renginio trukmė: 50 min.
Plačiau: www.teatraslele.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 40 - 70
Organizatorius
Vilniaus teatras "Lėlė"
agne@teatraslele.lt
+370 602 53770
Aprašymas

„Kaime nėra WI-FI“ tai pasakojimas apie mergaitę, kuri, vieną dieną užlipusi į senelių palėpę, atranda joje gyvų ir (kas svarbiausia!) turinčių ką papasakoti daiktų pasaulį. Šie „ant aukšto” užsilikę, niekam nebereikalingi rakandai pyksta ir juokiasi, skaldo anekdotus, patarles ir kviečia susimąstyti: ar tikrai viskas, ko mes nežinom, nesuprantam yra, kaip sako spektaklio herojė, taip boring? Spektaklį kuria “Lėlės” teatro žiūrovams jau gerai pažįstama jauna, ambicinga ir humoro nestokojanti menininkų komanda - režisierius Šarūnas Datenis, dramaturgė Teklė Kavtaradzė, dailininkas Antanas Dubra ir kompozitorius Vytautas Leistrumas. Jie drąsiai pravėrė rašytojos Danguolės Kandrotienės „Spintos Istorijas”, pasiimdami tik tai, kas aktualu vartotojiškumo temai plėtoti. Iš to išaugo šmaikšti, begalinį naivumą su dygliuota ironija ir klastingu intelektu derinanti komiška drama. "

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti