Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

Meninė edukacija - Mandalos iš spalvoto smėlio

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 5-10
Kaina mokiniui: 4 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
MB "Pramogų skonis"
skonis@pramoguskonis.lt
+370 654 46399
Paslaugų teikėjo pastaba: Jeigu esate ne iš Vilniaus, prieš registruojantis edukacijai, labai prašome susisiekti nurodytais kontaktais. Šiuo metu edukacijos yra vedamos tik lietuvių kalba.
Aprašymas

Tai spalvų kupina pamokėlė, kurioje vaikai susipažins su mandalų kūrimu ir jos atsiradimo istorija bei svarba mūsų gyvenimui. Mandala - tai vidinio žmogaus pasaulio, žmogaus dalios atspindys. Kartu pasinersime į spalvoto smėlio terapiją, kuri leis laisvai išreikšti savo mintis, emocijas, nuotaikas. Ugdysime vidinę harmoniją, savęs pažinimą, susikaupimą, didesnį pasitikėjimą savimi ir savo jėgomis. Susipažinsime su Rytų kultūros mandalų kūrimu ir sužinosime kaip jos pasireiškė lietuvių kultūroje. Klausysimės meditacinės muzikos ir susikursime aplinką su atviru ir nuoširdžiu buvimu kartu. Kiekvienas vaikas pasigamins po nepaprastą prisiminimą - mandalos piešinį, kurį galės parsinešti namo, o įgyta patirtis moksleiviams padės kituose ugdymosi procesuose bei visuomeninėje veikloje.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti