Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

Žaidžiame senolių žaidimus

Renginio informacija
Kategorijos: Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-10
Kaina mokiniui: 1 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Vyskupo Motiejaus Valančiaus gimtinės muziejus
info@mvalanciausmuziejus.lt
+370 676 18075
Aprašymas

Paslaugos tikslas – suteikti mokiniams galimybę susipažinti su senoviniais vaikų žaidimais ir žaislais, kuriais žaidė mūsų senoliai XIX a. pabaigoje ir XX a. pradžioje. Edukacinė programa susideda iš dviejų dalių: mokinių supažindinimas su liaudies senoviniais žaidimais ir žaislais, atskleidžiant jų įvairovę ir kilmę, žaidimo jais būdus, pristatomi mediniai žaislai, žaidimų – ratelių taisyklės. Praktinio užsiėmimo metu 1-4 klasių mokiniai kviečiami pažaisti žaidimus – ratelius, kaip „Katė ir pelė“, „Aguonėlė“, „Gegutėlė ir vanagėlis“, pasivažinėti mediniais rateliais, pažaisti „Kerepėžą“, dalyti „Žiedą“, lenktyniauti linksmose estafetėse. 5-10 klasių mokiniai yra kviečiami dalyvauti individualiose ir komandinėse žaidimų varžytuvėse. Mėgstami žaidimai: „Šimtakojo lenktynės“, „Mušti žiužį“, „Lenktynės maišuose“, „Taiklumo bandymas“. Mokiniai turės galimybę išmokti vaikščioti su kojūkais.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti