Hip hop - šiuolaikinio miesto subkultūra

Renginio informacija
Kategorijos: Muzika,Daugiakultūriškumas
Skirta klasėms: 6-8
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Šiaulių jaunųjų technikų centras
roman.sarpanov@gmail.com
+370 671 76151
Paslaugų teikėjo pastaba: Edukacija gali būti išvažiuojamoji. Būtumėm labai dėkingi, jeigu registruodami klases pasirinktumėte bent 2 užsiėmimus (Šiaulių mieste) ir 3 - jeigu edukacija vyktų ne Šiauliuose. Dėl norimos datos rašykite arba skambinkite. Pagarbiai ŠJTC komanda
Aprašymas

Hipiai, banglai, gotai, rokeriai, reperiai, skinai, emo, jupiai, hipsteriai - kažkada labai dažnai kalboje vartojami terminai po mažų nyksta. Šiomis dienomis retai kada gatvėje sutiksi "neformalios" kultūros atstovą. Ką žinai apie hip hopą? Kas yra MC ar DJ? Grafitis menas ar vandalizmas? Ar hip hop mada turi įtakos šiuolaikiniams rūbų dizaineriams? Ką bendro turi robotika ir hip hop? Į visus šiuos klausimus rasi atsakymus šiame edukaciniame užsiėmime. Mokiniai susipažins su subkultūros sąvoka ir įvairove. Ypatingą dėmesį skirsime hip hop pagrindiniams elementams. Konstruosime ir programuosime LEGO Spike Prime robotą šokantį break'ą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti