Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

Edukacinė pamoka „Personažų įdarbinimo agentūra“

Renginio informacija
Kategorijos: Literatūra,Kita
Skirta klasėms: 2-6
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 30
Organizatorius
Terra Publica
edukacijos@terrapublica.lt
+370 679 68595
Aprašymas

Dėmesio, dingo pagrindinis knygos personažas! Rašytojas – pasimetęs, jis nežino, ką daryti, o dailininkas netgi gali likti be darbo! Gelbėkite, padėkite surasti dingusį personažą! Personažų įdarbinimo agentūra – tai literatūrinė kūrybinio rašymo edukacija, skirta 2-6 klasių mokiniams. Jos autorės – rašytoja Danguolė Kandrotienė ir dailininkė Jurgita Rancevienė. Edukacijos metu žaismingai aiškinsimės, kaip gimsta knygos personažai, ar jie turi gimimo dieną, ar rašytojai ir dailininkai yra stebukladariai, kad gali atgaivinti negyvus daiktus? Edukacijos metu vaikai susipažins su realiu literatūriniu personažu – Pasaiba, sužinos, kaip jis buvo kuriamas ir piešiamas. Kartu su edukacinės pamokos vedėju, naudodamiesi technologijomis mokiniai sukurs savo personažą bei ,,įdarbins“ jį trumpoje istorijoje. Edukacija skirta vaikų kūrybiškumui skatinti, skaitymo įgūdžiams, teksto suvokimui gerinti.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti