Vadovaujantis LR vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 nutarimu „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“, karantinas LR teritorijoje pratęstas iki gruodžio 17 d. 24.00 val.

Garsų mankšta

Renginio informacija
Kategorijos: Muzika,Kita
Skirta klasėms: 5-12
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 90
Organizatorius
VšĮ „Pamėginčius“
edita@pamegincius.lt
+370 656 19583
Paslaugų teikėjo pastaba: Jei pasiūlyta data kalendoriuje nėra tinkama, susisiekite telefonu ir suderinsime laiką: 8 656 19 583. Svarbu: atvykstame į jūsų mokyklą, minimali rezervacija - 3 klasės (60 vaikų). Už Vilniaus ribų, pageidautume ne mažiau 4 edukacijų vienoje mokykloje (minimalus vaikų skaičius - 100).
Aprašymas

„Garsų mankšta“ – tai inovatyvus muzikos ir judesio praktikumas, sąsajoje su fiziniais ir kvėpavimo pratimais, kur muzikos istorijos ir teorijos pagrindai perteikiami nuotaikingu pasakojimu, o solfedžio, garso improvizacija kaip įdomus ir linksmas žaidimas. Mokiniai žais chorą, gros ir kurs garsų spalvų erdves, atliks įvairius euritminius pratimus. Šis muzikos praktikumas skirtas įkvėpti ir motyvuoti moksleivius lavinti muzikinius gabumus ir svarbiausia parodyti, jog muzika yra nesudėtinga, žaisminga ir įkvepianti patirtis, o jos principai ir dėsniai yra praktiškai panaudojami kasdieniniame gyvenime. Pamoka skirta lavinti vaikų girdimąją atmintį, intuiciją, logiką, komunikabilumą, išlaisvinti mokinių kūrybiškumą, estetinę pajautą ir suteikti praktinę muzikos naudą, atsipalaiduoti nuo kasdieninės įtampos ir kūrybiškai bei naujai pažvelgti į sudėtingas muzikos ir kitų mokslų problemas.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Vadovaujantis LR vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 nutarimu „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“, karantinas LR teritorijoje pratęstas iki gruodžio 17 d. 24.00 val. Renginių vykdymas stabdomas.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti