Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

ANIMACIJOS DIRBTUVĖS

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė
Skirta klasėms: 7-12
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 120 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Šiaulių dailės galerija
zivile.spudyte@siauliugalerija.lt
+370 636 46783
Paslaugų teikėjo pastaba: Patogų užsiėmimo laiką galima suderinti susiekus elektroniniu paštu zivile.spudyte@siauliugalerija.lt arba telefono numeriu 8 636 46783.
Aprašymas

Kaip privesrti daiktus judėti? Kaip juos prakalbinti? Edukacinio užsiėmimo metu dalyviai susipažins su trumpa Lietuvos animacijos istorija. Lėlinės animacijos pradininku Vladislovo Starevičiaus video darbų fragmentais. Susipažinus su esminiais lėlinės animacijos principais ir pasiskirstę į grupes ieškosime naujų formų per meną ir kūrybą analizuoti visuomenei svarbias socialines temas, išsikelsime klausimus, kokią svarbią žinutę galime ištransliuoti žiūrovui. Mūsų tikslas ne tik išlaisvinti kūrybišką mąstymą, bet ir jį tikslingai nukreipti, taip analizuojant šiandieninės visuomenės pjūvį. Tai ne tik amato, bet ir mąstymo dirbtuvės. Pasiskirstę grupėmis kursime trumpametražio animacinio filmo scenarijų, bei praktinėmis priemonėmis jį įgyvendinsime. Suteiktomis priemonėmis edukacinio užsiėmimo metu dalyviai sukurs iki 10 min. trukmės animacinius filmukus. STOP KADRO technika priversime savo kurtus personažus judėti. Užsiėmimo pabaigoje skirsime laiko filmų peržiūrai ir aptarimui.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti