DĖMESIO! Nuo š.m. vasario 1 d. galite užsisakyti nuotolines kultūros paso paslaugas, vadovaujantis LR vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 nutarimu „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.3 papunkčiu neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas“.

Surišk knygelę ir pažink baltiškus simbolius

Renginio informacija
Kategorijos: Etninė kultūra
Skirta klasėms: 3-4
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Plačiau: www.amatauk.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Amatauk
info@amatauk.lt
+370 646 26676
Aprašymas

Užsiėmime kiekvienas dalyvis iš paruoštų popieriaus rinkinių savo rankomis susiriš ir namo pasineš užrašų knygelę. Kokia knygelė bus ir kaip atrodys priklausys tik nuo pačio dalyvio, jo pastangų, kruopštumo ir kūrybos. Veikla vaikams įdomi ir įtraukianti, skatinanti kūrybiškumą ir saviraišką, ugdo kantrybę, bendradarbiavimą ir susitelkimą. Užsiėmime kiekvienas ras atsakymus į pačius įdomiausius klausimus. Ar sunku pačiam surišti knygelę? Koks amatininkas rišdavo knygas? Kas yra baltai ir ką reiškia jų simboliai? Kur baltiškuosius simbolius galime sutikti šiais laikais? Koks simbolis pats gražiausias? Užsiėmime naudojami adata ir siūlas, todėl veikla tinkama vyresniems pradinukams.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Vadovaujantis LR vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 nutarimu „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.3 papunkčiu neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti