Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

Spektaklis Skruzdėlytės Tauškalytės nuotykiai

Renginio informacija
Kategorijos: Muzika,Dramos teatras
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 4 EUR
Renginio trukmė: 40 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 30 - 300
Organizatorius
VŠĮ "Drakoniuko teatras"
drakoniuko.teatras@gmail.com
+370 604 05972
Aprašymas

Scenarijaus autorė - Erika Šuklinskienė, kompozitorius - Aras Žvirblys. „Skruzdėlytė Tauškalytė“ - tai pamokanti istorija apie nepaklusniąją Skruzdėlytę, kuri norėdama patirti daug nuotykių, nenuėjo į mokyklą. Kaip Skruzdėlytei seksis, ką ji supras ir ar ras kelią namo, juk saulė nusileis, nieks namo neįleis. O gal suprasti, kad "mokslo šaknys karčios, o vaisiai saldūs" jai padės kiti spektaklio herojai? Grytutė? Vilkas? O gal Policininkas? Spektaklyje vaikai, jiems suprantama kalba, sceninio meno, muzikos ir šokio pagalba, yra mokomi pareigingumo, atsakomybės bei sąmoningumo. Taip pat, siekdami, kad vaikai būtų saugūs ne tik namuose, šeimoje, bet ir už jos ribų ir norėdami padidinti vaikų saugumą gatvėje ir kelyje, vaikai, spektaklio metu, bus mokomi saugaus eismo pagrindų. Visuose „Drakoniuko Teatro“ paruoštuose spektakliuose, ne išimtis ir „Skruzdėlytėje Tauškalytėje“, nenaudojamos lėlės, o vaidmenis atlieka profesionalūs aktoriai. Jie ne tik vaidina, bet ir atlieka muzikinius numerius bei šoka.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti