DĖMESIO! Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. gruodžio 20 d. imtinai

Per marias vandens ieškoti...

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 4 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
DZŪKIJOS-SUVALKIJOS SAUGOMŲ TERITORIJŲ DIREKCIJA
nemunokilpu.rp.lc@saugoma.lt
+370 612 37543
Renginio adresai:
  • Birštono sav. Birštonas Tylioji g. 1
Paslaugų teikėjo pastaba: Dėl edukacijos organizavimo kitomis datomis ir laikais prašome susisiekti su Nemuno kilpų regioninio parko grupės darbuotojais – esant galimybei papildysime tvarkaraštį Jums patogiu metu.
Aprašymas

Šioje edukacijoje savo paslaptis atvers ant sūraus požeminio vandens kupolo išaugęs miestas. Išskirtiniai jo vandenys žinomi nuo viduramžių. XIX a. tapęs kurortu buvo patekęs į populiariausių Europos kurortų dešimtuką. Gal jau atspėjote, kad tai – Birštonas? Sūraus vandens savybių pažinimas domina ir vaikus, ir suaugusius. Edukacinio užsiėmimo metu turėsite galimybę pasitikrinti ir plėsti žinias apie vandenį: gėlą ir sūrų, požeminį, gydantį,.. Sūrių versmių kilmę padės suprasti interaktyvios schemos, tūriniai maketai, skaidrės su filmuota medžiaga, nuotraukomis, piešiniais). Praktinėje užsiėmimo dalyje pasiūlysime sudalyvauti „gurmanų konkurse“ ir tapti patyrusiais vandens žinovais. Taip pat moksleiviai sužinos apie neįprastą kūrybos būdą, kuriam reikia vandens, fizikos žinių ir šiuolaikinių technologijų. Laukiame visų, kuriems smalsu sužinoti, koks brangiausias Lietuvos turtas, kuo nuo seno garsėja Birštonas, kodėl šiose vietose požeminis vanduo sūrus?

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti