DĖMESIO! Nuo š.m. vasario 1 d. galite užsisakyti nuotolines kultūros paso paslaugas, vadovaujantis LR vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 nutarimu „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.3 papunkčiu neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas“.

Kaip gimsta šiuolaikinio meno paroda?

Renginio informacija
Kategorijos: Performansas (tarpdisciplininis menas),Kita
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Plačiau: www.cac.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Šiuolaikinio meno centras
kamile@cac.lt
+370 630 59276
Aprašymas

Šiuolaikinio meno centro kūrybinės dirbtuvės „Kaip gimsta šiuolaikinio meno paroda?” supažindins jo dalyvius su parodų kuratorės(-io) darbo procesu ir jo rezultatais. Jų metu yra mokomasi atrasti ir praktiškai išbandyti, kaip kuriamos sąsajos tarp atskirų kūrinių parodoje, kaip juos veikia konkreti erdvė ir kitos aplinkybės. Tyrinėdami skirtingų daiktų kilmę, paskirtį ir vertę, užsiėmimo dalyviai mokysis atrasti ir konstruoti sąsajas tarp jų ir kurti įvairialypius pasakojimus.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Vadovaujantis LR vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 nutarimu „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.3 papunkčiu neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti