Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

Karolinės

Renginio informacija
Kategorijos: Etninė kultūra
Skirta klasėms: 7-12
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 25
Organizatorius
Zanavykų muziejus
muziejininkai@zanavykumuziejus.lt
+370 650 85035
Renginio adresai:
  • Šakių r. sav. Lukšiai Beržų g. 3
Paslaugų teikėjo pastaba: Dėkojame, kad atkreipėte dėmesį į mūsų paslaugą! Dėl Jums patogios užsiėmimo datos ir laiko maloniai prašome kreiptis tel. 8 650 85 035.
Aprašymas

Zanavykų muziejaus ekspozicijoje supažindinsime su Zanavykų tautiniu kostiumu ir jam būdingais raštais, koloritu, medžiagomis. Aptarsime išskirtinius kostiumo bruožus ir išmoksime jį atskirti nuo kitų etnografinių regionų tautinio kostiumo. Aptarsime moteriško tautinio kostiumo galvos apdangalų įvairovę, jų reikšmę ir nešiojimo ypatumus. Susipažinsime su netekėjusių zanavykių merginų galvos papuošalu karolinėmis arba karieline, jų nešiojimu, gaminimo ypatumais, ir netgi prietarais. Edukacinėje klasėje dalyviai bus supažindinti su karolinių gaminimo technologija ir patys naudodamiesi schemomis pasigamins karolines. Karolinių gaminimo schemos bus pritaikomos kiekvienam dalyviui, pagal jo amžių ir motorinius gebėjimus, nuo sudėtingesnių iki visai paprastų. Susipažinsime su Lietuvos dizainerių, kurie savo darbuose panaudojo tautinio kostiumo elementus, kūryba. Diskutuosime apie karolinių pritaikymo galimybes šiuolaikinėje mados industrijoje.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti