DĖMESIO! Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. gruodžio 20 d. imtinai

Stebuklų pasakėlė su Dėdienyte ir Agotėle

Renginio informacija
Kategorijos: Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-6
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 100 min.
Plačiau: www.ukmergeskc.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 25
Organizatorius
Ukmergės kultūros centras
etno@ukmergeskc.lt
+370 620 32332
Paslaugų teikėjo pastaba: Jei kalendoriuje nurodytas edukacinio užsiėmimo laikas Jums netinkamas, prašome susisiekti su mumis telefonu tel. 8 620 32332. Galime atvykti į Ukmergės miesto mokyklas.
Aprašymas

Edukacinės programos „Stebuklų pasakėlė su Dėdienyte ir Agotėle“ metu seksime stebuklinę lietuvių liaudies pasaką, kartu su folkloro ansamblio atlikėjais, dainuosime daineles, šoksime, žaisime, aptarsime pagrindinių personažų poelgius ir charakterius, priežastis, kas ir kodėl atsitiko. Aiškinsimės pasakoje naudotų, tačiau šiuolaikinėje kalboje jau nebevartojamų žodžių reikšmę. Kaip vaizdinės priemonės bus naudojami ir senoviniai, muziejiniai rakandai, kuriuos vaikai galės paliesti, aiškinsimės jų veikimo galimybes. Atliksime įvairius buities darbus. Pabaigoje skanausime stebuklingų žolelių arbatą. Programa tikrai jus užburs, o kai baigsis, pasaulį pamatysite jau kitaip, kaip tikrą stebuklą. https://www.youtube.com/watch?v=woaa_g41pj4

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti