Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

„Baltose lankose suganyk juodas avis“

Renginio informacija
Kategorijos: Literatūra,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 4-12
Kaina mokiniui: 1 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 20
Organizatorius
Akmenės rajono savivaldybės Akmenės krašto muziejaus padalinys Papilės Simono Daukanto muziejus
sdmuziejus@gmail.com
8 425 32926
Aprašymas

Šia edukacine programa „Baltose lankose suganyk juodas avis“ Simono Daukanto muziejuje mokiniai supažindinami su vieno iš pirmųjų etnografų Lietuvoje Simono Daukanto surinktu tautosakos lobynu: mįslėmis, patarlėmis, įvairiais posakiais. Vėliau mokiniams pateikiamos užduotys: iš „tautosakos lobyno šulinio“ išsitraukti mįsles ir kuo greičiau jas įminti (atsakymus surašyti ant pateiktų kortelių); iš „tautosakos lobyno šulinio“ išsitraukti patarles ir priežodžius ir juos užbaigti (atsakymus surašyti ant pateiktų kortelių); pateiktame raidžių labirinte surasti ir išbraukti dešimt užšifruotų Simono Daukanto laikais vartotų žodžių. Greičiau visas užduotis atlikusio ir daugiausia teisingų kortelių užpildžiusio mokinio lauks įvairūs prizai.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti