Vilniaus getas. Icchoko Rudaševskio dienoraštis

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Daugiakultūriškumas
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 4 - 30
Organizatorius
Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejus
sarune.sedereviciute@jmuseum.lt
+370 689 34560
Renginio adresai:
  • Vilniaus m. sav. Vilnius Pamėnkalnio g. 12
Paslaugų teikėjo pastaba: Rekomenduojama mokiniams jau praėjusiems Holokausto temą istorijos pamokose. Jums patogų užsiėmimo laiką galime suderinti individualiai. !Priimame grupes tik su galimybių pasu!
Aprašymas

Kviečiame susipažinti su keturiolikmečiu žydų berniuku Icchoku gyvenusiu Vilniuje prieš aštuoniasdešimt metų. Kartu skaitysime autentiškas jo dienoraščio ištraukas, sužinosime apie gyvenimą Vilniaus gete ir muziejaus ekspozicijoje ieškosime atsakymų į išsikeltus klausimus. Dirbsime tiek bendrai tiek individualiose grupelėse. Be to, užsiėmimo metu lankysimės ir Holokausto ekspozicijoje įrengtoje interaktyvioje slėptuvėje ,,Malinoje“. Kaip ji susijusi su Holokaustu, Vilniaus getu ir Icchoku? Atsakymą į šiuos ir kitus klausimus sužinosite apsilankę Holokausto ekspozicijoje žaliame name. Šio užsiėmimo tikslas ne tik geriau pažinti Holokaustą per asmeninę Icchoko Rudaševskio patirtį, bet ir skatinti kritinį santykį su istoriniais šaltiniais, apmąstant konkretaus dienoraščio potencialą bei ribas. Tikimės, kad po užsiėmimo mokiniai gebės išskirti pagrindinius Holokausto Lietuvoje etapus, suvokti pagrindinius aspektus, pagilins ir įtvirtins istorines žinias susijusias su šiuo laikotarpiu. Kviečiame 9 – 12 klasių moksleivius. Priklausomai nuo dalyvių aktyvumo užsiėmimas trunka nuo 1 iki 1.30 val.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti