DĖMESIO! Nuo š.m. vasario 1 d. galite užsisakyti nuotolines kultūros paso paslaugas, vadovaujantis LR vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 nutarimu „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.3 papunkčiu neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas“.

Edukacinė pažintis su kinų kalba (1-4 kl.)

Renginio informacija
Kategorijos: Kita,Daugiakultūriškumas
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: kinunamai.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Ieva Nagytė
info@kinunamai.lt
+370 647 30796
Paslaugų teikėjo pastaba: Edukacija vykdoma Vilniaus m., Vilniaus raj., Trakų raj., Kauno m., Kauno raj. ir Klaipėdos m. mokyklose. Jei norėtumėte edukacijos kitoje Lietuvos vietovėje, prašome susisiekti nurodytais kontaktais.
Aprašymas

Kinų kalba – paukščių ar žmonių kalba? Nors ir sklando mitai, jog kinų kalbos išmokti neįmanoma, po šios edukacijos 1-4 klasių moksleiviai įsitikins, kad net ir toks kietas riešutėlis, kaip mums tolima kinų kalba – tikrai įkandamas! Pažintinės-patyriminės edukacijos metu pradinukai ne tik išmoks skaičiuoti ir pasisveikinti kiniškai, bet ir susipažins su kiniškų hieroglifų kilme ir rašyba. Mokiniai iš edukacijos taip pat išsineš savo pačių pasigamintą tradicinę kinišką vėduoklę, dekoruotą pačių rašytais hieroglifais. Ši edukacija sustiprins mokinių tarpkultūrines ir pažinimo kompetencijas, paįvairins mokinių tarpdalykines žinias, prisidės prie kultūrinio sąmoningumo, kūrybiškumo bei vaizduotės lavinimo.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Vadovaujantis LR vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 nutarimu „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.3 papunkčiu neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti