Dėmesio! Vadovaujantis Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos kultūros ministro ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymu Nr. ĮV-1000/V-1055 „Dėl Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas), 59 punktu Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos iki gruodžio 20 dienos imtinai. Paslaugos, kurių statusas patvirtinta arba laukia patvirtinimo po gruodžio 20 d. bus sistemos atšauktos.

Šarkos – patarškos tauškalai

Renginio informacija
Kategorijos: Literatūra,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 30
Organizatorius
Viktorija Šiaulytytė
w.siaulytyte@gmail.com
+370 653 85605
Paslaugų teikėjo pastaba: Jeigu nerandate tinkamo laiko, tačiau norite užsisakyti edukaciją “ Šarkos – patarškos tauškalai" susisiekite su mumis.
Aprašymas

.“Šarkos – patarškos tauškalai“ - skirta pradinių klasių mokiniams. Mokiniai nagrinėdami įvairius faktus apie varninius paukščius per literatūrą ir etninę kultūrą supras, kokie šie paukščiai protingi, kaip nuo seno buvo šis paukštis saugomas ir gerbiamas, bei skatins pačius vaikus stebėti ir nagrinėt šių paukščių įdomią etologija. Diskutuodami mokiniai suras paukščių svarbos elementų ir šių dienų žmogaus gyvenime, pavyzdžiui, mene (fotografiją , t.t.), bet ir kitose patirtyse (kaip hobis stebėti, fotografuoti paukščius),taip pat kalbama apie paukščių svarbą ekosistemų funkcionavimui

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti