Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

Kūrybinio skaitymo užsiėmimas,, Literatūrinės šėlionės

Renginio informacija
Kategorijos: Lėlių teatras,Literatūra
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 5 - 25
Organizatorius
Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka
danute.adomaviciene@silutevb.lt
8 441 45701
Aprašymas

Užsiėmimą sudarys dvi dalys: skaitymo ir diskusijų bei kūrybinė. Pirmoje dalyje vaikams bus demonstruojamas filmukas,, Pasakos šeima“, kuriame žaidybine forma pasitelkiant inovatyvias technologijas vaikai susipažins su pasakos žanru ir jos rūšimis. Susipažinimui ir kūrybinio skaitymo valandėlei pasitelkiamas pirštininės lėlės personažas – kiškis Morkus, kuris vaikus ves per visą užsiėmimą. Kartu su šiuo personažu literatūrinio žaidimo metu, atsižvelgiant į vaikų amžių ir poreikius pristatoma pasaka. Pasaka adaptuota pasitelkiant audio įrašus ir dainuojamuosius intarpus. Aptariant kūrinėlį, diskusijos metu ,kartu su vaikais analizuosime personažų savybes, diskutuosime apie tai, kokios mintys jiems kyla skaitant, pasidalins savo patirtimis, emocijomis, mokysis modeliuoti (perkurti) kūrinėlį, keičiant pasakos pradžią , įvykių seką ir pabaigą, pridedant savo išgalvotus personažus ir keičiant pasakos personažų elgesį. ,,Kartu su Morkumi...“ Pasiskirstę vaidmenimis jie kurs paskos improvizaciją, kurią aptars peržiūrėję video įrašą. Antroje kūrybinio užsiėmimo dalyje vaikai pasirinkę lėlių teatro žanrą ( šešėlių teatro arba stalo teatro) ir susiskirstę į grupes kurs pasirinktos pasakos lėlių teatro mini spektaklį savo draugams; 1, 2 klasių mokiniams ir sunkiau dirbantiems savarankiškai bus pateikti lėlių šablonai. Priklausomai nuo dalyvių amžiaus, gaminamos skirtingų tipų ir sudėtingumo lėlės. Siektinas rezultatas – per lėles mokyti vaikus reikšti ir valdyti savo emocijas – tiek teigiamas, tiek neigiamas. Tobulinti ugdymo procesą, kad jis taptų įdomesnis ir įvairesnis, išbandant kitokius būdus mokytis, išeinant iš klasės, suolo, vadovėlių rėmų, pritraukti kuo daugiau vaikų į biblioteką, kurioje jie atrastų erdves, tenkinančias įvairius jų poreikius, parodyti jiems, kad biblioteka – tai ne tik knygų skaitymas Šia paslauga siekiama parodyti, kad knygų skaitymas gali būti žaismingas ir įdomus, o jų įvairovė bibliotekoje gali tenkinti visų poreikius.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti