Kultūrinė edukacinė programa – ekskursija „Markučių gamta ir Puškino giminės palikimas“

Renginio informacija
Kategorijos: Architektūra,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 5-12
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Plačiau: www.kiveda.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 33
Organizatorius
UAB KIVEDA
info@kiveda.lt
+370 699 20862
Renginio adresai:
  • Vilniaus m. sav. Vilnius Subačiaus g. 124
Paslaugų teikėjo pastaba: Jei rezervacijų kalendoriuje nerandate jums tinkamos datos ar laiko - susisiekite su "KIVEDA". Individualiai suderinsime galimybes. Registruojantis nurodykite kokio amžiaus (klasės) mokiniai dalyvaus programoje.
Aprašymas

Nuėjęs vos kelis žingsnius nuo Vilniaus senamiesčio, atsiduri mažų gatvelių "raizgalynėje", tarp chaotiškai išsibarsčiusių medinių namukų, Puškino giminę menančių pastatų, skulptūrų ir buvusių fabrikų, apsuptas kalvų ir upelių, bei nuostabių panoramų. Ekskursijos tikslas – supažindinti dalyvius su Vilnios slėnyje įsikūrusia Markučių gyvenviete, jos gamtiniu, kultūriniu ir architektūriniu paveldu, atskleisti jo vertę, plėsti dalykines ir bendrąsias kompetencijas bei ugdyti kultūrinį – istorinį sąmoningumą. Gyvai tyrinėjant aplinką pažinti Markučių kraštovaizdį, jo paslaptingą Kaukysos upelį ir apžvalgos aikšteles, medinę architektūrą, Markučių dvaro istoriją, pastatus ir augalais turtingą parką, Vilniaus pramonės gigantą – audimo kombinatą „Audėjas“, naujam gyvenimui prikeltą bravorą, bei R. Piesliako ir A. Kmieliausko skulptūras. Istorinis pasakojimas papildytas vizualine medžiaga - senovinėmis nuotraukomis. Taip pat mokiniai įtraukiami į praeities paieškas, edukacinius, teminius žaidimus padedančius suprasti Markučių gyvenvietės raidą ir kaitą, pastatų architektūrinę išvaizdą, landšaftą, infrastruktūrą. Mokiniai skatinami tyrinėti ir interpretuoti, matyti detales, vertinti ir saugoti gamtos, kultūros ir architektūros paveldą, perduoti savo žinias ir pagarbą ateities kartoms. Edukacinės programos turinys (objektai) ir forma pritaikoma individualiai pagal amžiaus grupę.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti