Dėmesio! Vadovaujantis Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos kultūros ministro ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymu Nr. ĮV-1000/V-1055 „Dėl Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas), 59 punktu Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos iki gruodžio 20 dienos imtinai. Paslaugos, kurių statusas patvirtinta arba laukia patvirtinimo po gruodžio 20 d. bus sistemos atšauktos.

Spektaklis apie Lietuvos istoriją Sekretai iš būtųjų laikų ir edukacinės dirbtuvės

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Lėlių teatras
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 50 - 150
Organizatorius
Stalo Teatras
sniegamuza@gmail.com
+370 698 02833
Aprašymas

„Stalo teatras“ kviečia mokinius nuo 1 iki 4 klasės į edukacinį spektaklį „Sekretai iš būtųjų laikų“atskleis 4 Lietuvos istorijosasmenybes ir epizodus: apie karalių Mindaugą, Žalgirio mūšį, Barborą Radvilaitę ir šv. Kazimierą. Spektaklyje „Sekretai išbūtųjų laikų“ vaikai patyrinės savo krašto, o kartu – ir dailės istoriją. Pasak Saulės Degutytės, „enciklopedinis ir „sausas“istorijos datų pateikimas (pvz., „Žalgirio mūšis įvyko 1410 metais“) yra nepatrauklus. Datų vaikams į galvą nekalsime.Svarbiausia – suvokti, kodėl įvyko vienas ar kitas istorinis įvykis.“ Po vaidinimo vaikai pieš personažus. Spektakliuosenaudojami vaikų piešiniai- istorinių graviūrų reprodukcijos derinamos su komiškais vaikų piešiniais, kurie yra tarsi„tarpininkai“ tarp istorijos ir vaikų ir tokiu būdu istorija tampa dar artimesnė. Po spektaklio žiūrovai kviečiami į kūrybines-edukacines dirbtuves. Idėjos autorė ir režisierė – Saulė Degutytė, kompozitorė – Juta Pranulytė, vaidina S. Degutytė irSaulius Čėpla, konsultantas- meno istorikas Donatas Jokūbaitis.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti