Dėmesio! Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. ĮV-1000/V-1055, 24 punktu: Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo sausio 1 d. iki gruodžio 20 d. imtinai. Nuo 2022 m. sausio 1 iki 17 d. vyks sistemos atnaujinimo darbai ir renginių užsakymai negalės būti vykdomi.

Edukacija-ekskursija teatre

Renginio informacija
Kategorijos: Dramos teatras
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Panevėžio teatras „Menas“
teatras.menas@gmail.com
8 45 468935
Aprašymas

Edukacija-ekskursija teatre su personažu ,,Karlsonu" - skirta 7-10 m. vaikams pažinti teatrą iš įvairių jo pusių, susipažinti su įvairiomis profesijomis ir patiems išbandyti tą paslaptingą teatro magijos sukūrimo procesą. Ekskursijos metu, vaikai susipažins su visomis teatro patalpomis bei išsiaiškins jų paskirtį ir funkcijas. Bus suteikiama prieiga patiems vaikams saugiai įjungti scenos prožektorius ir paleisti garso efektus. Apžiūrimi spektakliuose naudojami butaforiniai daiktai, nagrinėjama jų sandara. Supažindinant vaikus su teatrinėmis profesijomis taip pat bus išsiaiškinamas jų tarpusavio ryšys. Bus apžvelgiami ir analizuojami spektaklių plakatao, jų estetinė pusė ir paskirtis. Edukacijos metu vaikai, naudojant teatrinius kostiumus bei grimą, galės įsikūnyti į personažus ir pagal paruoštą scenarijų suvaidinti trumpą vaidinimą. Taip bus skatinamas vaikų kūrybiškumas, gebėjimaEkskursijos vedėjas – Karlsonas skatins vaikų smalsumą, ragins klausinėti ir domėtis, stiprins jų saugumo ir pasitikėjimo jausmą būnant viešosiose įstaigose ir bendraujant su teatro profesijų žmonėmis, supažindins su elgesio taisyklėmis teatre. Edukacijos metu vaikai, naudojant teatrinius kostiumus bei grimą, galės įsikūnyti į personažus ir pagal paruoštą scenarijų suvaidinti trumpą vaidinimą. Taip bus skatinamas vaikų kūrybiškumas, gebėjimas improvizuot, bendrauti. Ši ekskursija – tai unikalus būdas ne tik susipažinti su teatro užkulisiais, kūrybinio darbo procesu, bet tuo pačiu pažinti ir save, savo pomėgius, polinkius, mintis ir kūrybiškumą. Tai socialiai ir kūrybiškai atsakinga ekskursija, puoselėjanti bendrus socialinius įgūdžius ir teatro, kaip vienos iš pagrindinės meno šakos, pažinimą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti