Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

Šilkinė fantazija (išvažiuojamoji)

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Dizainas
Skirta klasėms: 5-9
Kaina mokiniui: 10 EUR
Renginio trukmė: 75 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Rūta Burbulė
ruta.burbule@gmail.com
+370 601 93513
Paslaugų teikėjo pastaba: Jei nerandate Jums tinkamos dienos ar laiko, susisiekite telefono nr. +37060193513 ir tai išspręsime. Apsilankymo laiką galima derinti pagal Jūsų poreikius.
Aprašymas

Tapybos ant šilko edukacinio užsiėmimo metu suteikiama galimybė iš arčiau susipažinti su šilku ir jo istorija, bei patiems viską išbandyti praktiškai. Pamokoje išmokstama įvairiomis technikomis marginti šilkinę nosinaitę ("fantaziją", 28*28cm). Rezultatas visada būna nenuspėjamas, bet labai įdomus. Po užsiėmimo edukacijos dalyviai parsineša širdžiai mielą vienetinį darbelį, kuris galės būti naudojimas kasdien. Dalyvauti gali kiekvienas to norintis. Net ir neturint meninių pagrindų, galima sukurti labai gražų aksesuarą stilingai aprangai. Suteikiamos visos reikalingos priemonės.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti