Spektaklis „Mikė Pūkuotukas

Renginio informacija
Kategorijos: Dramos teatras
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 55 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 180
Organizatorius
Alytaus miesto teatras
administratore@alytausteatras.lt
+370 626 40082
Aprašymas

Režisieriaus Arvydo Lebeliūno Alytaus miesto teatre režisuojamas spektaklis „Mikė Pūkuotukas” - tai spektaklis vaikams ir jų šeimoms. Šioje istorijoje susipina dviejų šeimos kartų santykiai ir išryškinama šeimos bendravimo svarba, kuri turi milžinišką jėgą asmenybės ugdymui. Tai svarbi tema ir šiandien, kai patys artimiausi žmonės vienas kitam skiria vis mažiau laiko, kai betarpiškas bendravimas tampa deficitu, kai, net tyrimų duomenimis, tėvų skiriamos 7 minutės per dieną savo vaikams, nebūna kokybiškos, o naudingos šiuolaikinės technologijos ne padeda, o trukdo arba tampa priemone, kuria suaugusieji naudojasi kaip „ramaus pabuvimo“ priemone.

Istorija prasideda, kai mažasis Jonukas grįžta su tėčiu į vienkiemį, kur kažkada prabėgo jo tėčio vaikystė. Prislėgtas kasdienės rutinos, Jonuko tėtis ruošiasi parduoti namą, taip norėdamas išspręsti savo finansinius rūpesčius. Name tvyro prisiminimai – jis (tėtis), būdamas vaiku, nerūpestingai leido dienas banguojančių pievų ir ošiančio miško prieglobstyje. Tačiau visa tai - praeitis, o jis pats jau suaugęs, gyvenimo ir kasdienybės rutinos supančiotas žmogus. Tėčio ir sūnaus bendrystė pašlijusi, tėtis niekaip neranda minutėlės dėmesio savo sūnui, kurio taip trūksta mažajam Jonukui: vis rūpesčiai, rūpesčiai, rūpesčiai, kol vieną rytą tėvas pabudęs miegamajame neranda savo sūnaus. Taip prasideda mažojo Jonuko nuotykiai miške su seniai pamirštais, dar paties jo tėčio žaislais: meškiuku Pūkuotuku, paršeliu Knyskliuku, triušiu, asiliuku ir pelėda. Juk tėtis irgi kažkada buvo mažojo Jonuko amžiaus...

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti