Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

Vizualios interpretacijos trimatėje erdvėje

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Kita
Skirta klasėms: 10-12
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 120 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 5 - 30
Organizatorius
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
dirbtuvespatssau@lnb.lt
8 5 2398580
Paslaugų teikėjo pastaba: Šis užsiėmimas yra pritaikytas ir Ukrainiečių vaikams ir jaunuoliams.
Aprašymas

Jungiant skaitmenines technologijas ir socialinius mokslus (literatūrinius kūrinius arba istorinių laikmečių situacijas, ir pan.) mokiniai aktyviai dalyvaus tarpdisciplininėje pamokoje – susiskirstę komandomis ir naudodamiesi suskaitmenintu Lietuvos nacionalinės bibliotekos archyvo, europeana.eu ir kitu autorių teisėmis neapribotu turiniu, fizinio arba skaitmeninio koliažo principu kurs laikmetį atspindinčias mizanscenas (trimačius atvaizdus). Kūrybinio proceso metu bus lavinamas jų sąmoningumas ir kritinis mąstymas, mokiniai geriau supras istorinį situacijos kontekstą – mintis ir idėjas - gebės geriau susieti tarpusavyje įvairius laikmečio ekonominius, istorinius, politinius ir kultūrinius faktus į bendrą visumą. Užsiėmimo metu taikomi metodai gali būti naudojami socialinių mokslų disciplinoms, kur svarbus yra socio-kultūrinės situacijos pažinimas ir suvokimas.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti