Edukacija ir kūrybinės dirbtuvės RINGAS - dėklas klasės mokinių telefonams.

Renginio informacija
Kategorijos: Dizainas,Kita
Skirta klasėms: 1-5
Kaina mokiniui: 8 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 14 - 30
Organizatorius
Giedrė Kisielė
aukstyngalvas@gmail.com
+370 620 88664
Paslaugų teikėjo pastaba: RINGO dirbtuvės klasei trunka 2 pamokas (90 min. + pertraukėlė). Rekomenduojame užsakyti dirbtuves visoms paralelinėms klasėms (pvz. visoms pirmokų klasėms) - taip daug lengviau įtvirtinti elgesio su išmaniaisiais įrenginiais tvarką mokykloje. Užsiėmimui reikia projektoriaus. o suolai - U forma.
Aprašymas

„RINGAS“ - kas gi jame rungiasi? Ar gali būti, kad „RINGE“ kaunasi virtualus pasaulis ir realybė? Bet gal tai jauki ir šilta vieta, kur vyrauja taika ir ramybė, o „RINGAS“ virsta gražiu žiedu? Atraskime atsakymus kartu! „RINGO“ kūrybinės dirbtuvės ir edukacija skirta 1-5 klasių mokiniams, siekiant ugdyti sąmoningą, sveikatos nežalojančią išmaniųjų technologijų vartojimo kultūrą. Užsiėmimo trukmė 90 min. (dvi pamokos), jį sudaro dvi dalys: 1. Edukacinė pamoka - mokiniai įgis žinių apie išmaniųjų ekranų naudą ir žalą: sužinos, kodėl vaikus ir net tėvelius taip vilioja ekranai, kalbėsimės apie jausmus, kurie kyla atsitraukus nuo ekranų, ieškosime būdų kaip kontroliuoti laiką prie ekranų ir, ką daryti, kad buvimas prie ekranų būtų saugus. 2. „RINGO“ kūrybinės dirbtuvės. Jų metu vaikai patys gamins dėklą, skirtą klasės vaikų telefonams laikyti. Kiekvienas mokinys iš veltinio gamins “žiedlapį” savo telefonui, pats jį dekoruos, užsirašys vardą. Užsiėmimo metu mokiniai patys kirps, klijuos, o kai kam gal bus pirmas kartas kai laikys adatą su siūlu ir sius savo rankomis! Visi mokinių sukurti "žiedlapiai" bus sujungti į didelį, gražų žiedą „RINGĄ“. Kas rytą vaikai atėję į mokyklą pasidės telefonus į savo "žiedlapius" RINGE. Kol telefonai saugiai ir jaukiai “ilsėsis”, mokiniai galės susikaupę produktyviai dalyvauti ugdyme, o pertraukų metu gyvai bendrauti tarpusavyje, žaisti, kurti, judėti. Be to RINGĄ bus galima panaudoti ne tik telefonams „ilsėtis“, bet ir kitiems smagiems dalykams. Susitikime ir sužinosite daugiau!

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti