DĖMESIO! Nuo š.m. vasario 1 d. galite užsisakyti nuotolines kultūros paso paslaugas, vadovaujantis LR vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 nutarimu „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.3 papunkčiu neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas“.

Garsų kūrimas filmams (Nuotolinė paslauga)

Renginio informacija
Kategorijos: Kinas,Muzika
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 99
Organizatorius
Vilniaus Gedimino technikos universitetas Kūrybinių industrijų fakultetas
renata.kemeklyte@vilniustech.lt
8 5 2512475
Paslaugų teikėjo pastaba: Kviečiame "pasinerti" į įdomią paskaitą apie garsų kūrimą filmams: pavyzdžiai, diskusija, informacija - bus puiku, paprasta ir kokybiška!
Aprašymas

Kuriant audiovizualinį meną, šiuo atveju - filmus, svarbią vietą užima ir garsas. Tai gali būti personažų dialogai, specialieji efektai ir, žinoma, muzika. Garsinė plotmė filmuose padeda lengviau sekti ir suprasti besivystantį veiksmą, pasakoti istoriją būtent mūsų ausims sustiprinant vizualinį efektą. Ne visi garsai yra užfiksuojami filmavimo metu, tad ne tik muzika ar kiti efektai yra įrašomi ar kuriami atskirai studijoje. Paskaita atskleis įdomias kino industrijos paslaptis, kur didžiausias dėmesys bus skiriamas būtent garsui (ir muzikai): kūrimui, įrašymui bei pritaikymui įvairiems filmams. Dalyviai susipažįsta su esminiais kino muzikos raidos etapais, jos kūrimo dėsningumais, šablonais, modeliais, formatais. Geba atlikti kino muzikos techninę analizę, parinkti konkrečiam siužetui atitinkamą meninį sprendimą, estetiškai susietą su kino stilistika. Moka techniškai realizuoti konkrečias įgarsinimo ir efektų taikymo užduotis.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti