Pinu pynimėlį, audžiu audimėlį

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 5-12
Kaina mokiniui: 12 EUR
Renginio trukmė: 150 min.
Plačiau: www.vejufeja.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 40
Organizatorius
UAB "Vėjų fėja"
vejufeja@gmail.com
+370 615 57907
Renginio adresai:
  • Kaišiadorių r. sav. Pratkūnai 4
Paslaugų teikėjo pastaba: Datą ir laiką galima derinti. Jūsų pageidavimu į programą gali būti įtraukiami tėveliai. Vieta: Pratkūnai 4, Kruonio sen., Kaišiadorių r. sav.
Aprašymas

Edukacinėje sodyboje „Vėjų fėja“ kartu tyrinėsime lietuviškų juostų lobyną, kuriame surašyta protėvių istorija, pasaulėžiūra, santykis su aplinka. Kartu tyrinėsime lietuviškų juostų lobyną, kuriame surašyta protėvių istorija, pasaulėžiūra, santykis su aplinka. Sužinosime kaip juostų raštai, spalvos kito laikui bėgant. Spalvų ir formų dėlionėse galima išskaityti tautinį charakterį, giminės bruožus, kelią, išmintį. Raštai - tai savitas kodas, mįslė, kurią smagu ir prasminga atverti, tad visi drauge mokysimės suprasti už ženklo ir spalvos esantį gilų pasaulį. Sužinosime kaip ir kada buvo dėvimos juostos, kokią paskirtį jos turėjo protėvių apeigose, šventėse. Juk pagal juostą galėjai daug pasakyti apie žmogų: ar tinka tau ši mergėlė ar bernelis, kokį būdą, charakterį, vertybes rūbas slepia. Smagios užduotys padės išsirinkti geriausius juostų skaitytojus. Išmoksime pasigaminti nesudėtingas stakleles ir savo rankomis nusipinsime (5-7 kl.) arba nusiausime (8-12 kl.) spalvingas juosteles. Žaisime linksmus liaudiškus žaidimus ir surengsime varžytuves: mušim "Žiužį", mesim malką, bėgsim su kelmukais. Vaišinsimės žolynų arbata ir smagiai bendrausime.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti