Dėmesio! Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. ĮV-1000/V-1055, 24 punktu: Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo sausio 1 d. iki gruodžio 20 d. imtinai. Nuo 2022 m. sausio 1 iki 17 d. vyks sistemos atnaujinimo darbai ir renginių užsakymai negalės būti vykdomi.

Interaktyvus spektaklis vaikams „Vilkas ir ožiukai“

Renginio informacija
Kategorijos: Dramos teatras
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 40 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 5 - 30
Organizatorius
Neįgaliųjų Naujasis teatras
info@naujasisteatras.lt
+370 602 27321
Renginio adresai:
  • Vilniaus m. sav. Vilnius A. Jakšto g. 9, Naujojo teatro kamerinė salė
Paslaugų teikėjo pastaba: Dėl Jums tinkamos datos spektakliui suderinimo maloniai kviečiame kreiptis Tel. +370 679 08208 Trumpą 1-4 klasių spektaklių pristatymą rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=rzLTGOjbXYI
Aprašymas

„Vilkas ir ožiukai“ – linksmas ir nuotaikingas interaktyvus spektaklis jauniesiems žiūrovams. Scenarijaus autorė, režisierė, kostiumų dailininkė Šviesa Šulc. Muziką kūrė ir gyvai atlieka kompozitorius Tomas Juzeliūnas. Spektaklis sukurtas žinoma pasakos “ Vilkas ir septyni ožiukai“ motyvais. Spektaklio pradžioje mažiesiems žiūrovams suteikiama išskirtinė galimybė – patiems tapti aktoriais ir kurti ožiukų personažus. Scenoje tik trys ožiukus vaidinantys aktoriai, kiti keturi ožiukai – vaikai. Spektaklio siužetas: Išdykę ožiukai pradeda savo dieną. Jie mankštinasi kartu su vaikais, pusryčiauja, išdykauja, kol mama ožka supranta, kad turi palikti ožiukus vienus namie ir keliauti į miestelį apsipirkti. Prieš tai ji papasakoja ožiukams apie vilką, siautėjantį kaime, nusako, kaip jis atrodo. Kartu su jaunaisiais žiūrovais, ožiukai mokosi eilėraštuko, kurio žodžius išgirdę, galės įsileisti mamą ožką į namus. Kas nutinka mažiesiems ožiukams, kai jie lieka vieni? Kokių gudrybių imsis vilkas, kad galėtų patekti į ožiukų namus? Ar kalvis lokys ir kepėjas padės vilkui apgauti ožiukus? Kaip kiškis Piškis padės mamai ožkai atgauti vaikus? Kuo ši istorija pasibaigs vilkui? Pasakos visada baigiasi laimingai - piktasis vilkas bus nugalėtas. Jaunųjų žiūrovų dėmesį prikaustys įspūdingi pasakos herojų kostiumai, kartu su ožiukais, vaikai atliks įvairias užduotėles, mokysis eilėraštukų. Spektaklyje skambės gyva muzika. Viena gražiausių senosios animacijos pasakų, spektaklyje pavirsta šiuolaikine, nuotaikinga ir pamokančia istorija apie tai, kad negalima į namus įsileisti svetimų.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti